آلیسون: آنقدر احمق نیستم که یک اشتباه را دو بار تکرار کنم

سنگربان برزیلی لیورپول به اشتباه بزرگش در بازی مقابل لسترسیتی اعتراف و تأکید کرد که آن را تکرار نمی کند.

آلیسون: آنقدر احمق نیستم که یک اشتباه را دو بار تکرار کنم

به گزارش خبرنگاران، آلیسون بکر، دروزاه بان برزیلی تیم فوتبال لیورپول می گوید اشتباه مهلکی که در پیروزی 2 بر یک تیمش در خانه لسترسیتی مرتکب و منجر به تک گل حریف شد را در بازی های بعدی اش تکرار نخواهد کرد.

آلیسون در حالی که تیمش جلو بود، پس از دریافت یک پاس رو به عقب سعی کرد بازیکن حریف را دریبل بزند اما توپ را لو داد و در ادامه دروازه خالی اش توسط رشید غزال باز شد. آلیسون پس از بازی به ESPN برزیل گفت: اتفاقی که افتاد یک اشتباه از جانب من برای درک جریان بازی بود. من یک پاس نه چندان درست و حسابی دریافت کردم و ما درباره اش در رختکن حرف زدیم. من با ویرجیل فن دایک (کسی که توپ را به آلیسون پاس داد) صحبت کردم و گفتم که پاس خوبی به من نداد، البته من شرایط لازم برای شوت و دور کردن توپ را داشتم و با این حال سعی کردم به بازیسازی ادامه دهم و توپ را حفظ کنم.

آلیسون ادامه داد: مسلماً من آنقدر احمق نخواهم بود که دوباره چنین اشتباهی را تکرار کنم. ما باید از اشتباهات مان درس بگیریم. این بخشی از بازی من است و من آنقدر مغرور نخواهم بود که بگویم باز هم چنین حرکتی را انجام می دهم. ما باید از اشتباهات مان درس بگیریم. اگر ضروری باشد و گزینه دیگری نداشته باشد، دریبل زدن بازیکن حریف باید آخرین گزینه تان باشد. متأسفانه امروز دیبل زدن من باعث گل خوردمن مان شد. من فکر می کنم که روی من خطایی صورت گرفت اما این نمی تواند بهانه ای برای توجیه کارم باشد. در چنین بازی هایی، اینجا در لیگ برتر هر برخوردی را خطا نمی گیرند. به نظر خودم که خطا بود اما این هم بخشی از بازی است. ما نباید اجازه دهیم که چنین اتفاقاتی رخ دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آلیسون: آنقدر احمق نیستم که یک اشتباه را دو بار تکرار کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلیسون: آنقدر احمق نیستم که یک اشتباه را دو بار تکرار کنم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید