بابایی: می توانستیم جای پدیده در صدر جدول باشیم، کریمی زحمات زیادی برای تیم ما کشید

مهاجم تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: در چند بازی برد را با تساوی عوض کردیم و می توانستیم بعد از شش بازی به جای پدیده در صدر جدول قرار بگیریم.

بابایی: می توانستیم جای پدیده در صدر جدول باشیم، کریمی زحمات زیادی برای تیم ما کشید

پیمان بابایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد آسیب دیدگی اش گفت: در بازی با ذوب آهن از ناحیه همسترینگ مصدوم شدم و در حال حاضر مراحل درمانی را پشت سر می گذارم. اگر مشکل خاصی ایجاد نگردد از آخر هفته در تمرینات گروهی تیم شرکت خواهم کرد.

وی با اشاره به جدایی فیروز کریمی و انتخاب رضا مهاجری به عنوان سرمربی جدید ماشین سازی گفت: آقا فیروز مربی کاربلدی است که نیازی به تعریف ندارد. به هرحال تصمیم باشگاه این بود که تغییراتی را ایجاد کند، ولی باید بگویم که ما در چند بازی بدشانسی آوردیم و برد را با تساوی عوض کردیم، در غیر این صورت الان می توانستیم جای پدیده در صدر جدول باشیم.

مهاجم تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در ادامه اضافه کرد: کریمی برای تیم ما زحمت کشید، ولی تصمیم باشگاه این بود که آقای مهاجری را انتخاب کند و امیدوارم با این مربی هم روزهای خوبی را پشت سر بگذاریم.

بابایی در رابطه با اینکه آیا خطر سقوط تیمش را تهدید نمی کند، توضیح داد: ما اصلاً به این موضوع فکر نمی کنیم. قرار است تیم تقویت گردد و مطمئن باشید تیم ما در ادامه نتایج بسیار خوبی را کسب خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بابایی: می توانستیم جای پدیده در صدر جدول باشیم، کریمی زحمات زیادی برای تیم ما کشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بابایی: می توانستیم جای پدیده در صدر جدول باشیم، کریمی زحمات زیادی برای تیم ما کشید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید