بوشهر، تارتار: سپاهان کار سختی مقابل ما دارد، نباید به آنها ضربه ایستگاهی بدهیم

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که سپاهان در دیدار فردا کار دشواری مقابل این تیم خواهد داشت.

بوشهر، تارتار: سپاهان کار سختی مقابل ما دارد، نباید به آنها ضربه ایستگاهی بدهیم

به گزارش خبرنگاران از جم، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان با تبریک فرا رسیدن عید غدیر خم گفت: بازی با پرافتخارترین تیم لیگ برتر و پرافتخارترین مربی لیگ بازی راحتی برای ما نیست ولی همین قدر که برای ما سخت است برای سپاهان هم سخت است. تیم ما در 2-3 سال گذشته در خانه بازی های خیلی خوبی ارائه نموده و بچه ها اینقدر خوب وظایف شان را انجام می دهند که هیچ فضایی به حریفان نمی دهند و فکر می کنم برای سپاهان هم بازی سختی خواهد بود.

سرمربی پارس جنوبی ادامه داد: با توجه به بازی هفته گذشته که 3 امتیاز از دست دادیم برابر سپاهان محکوم به برد هستیم که سال جاری برای قهرمانی بسته گردیده است. امیدوارم تمام نکاتی که به بچه ها گفتیم و کار کردیم به خوبی انجام گردد و بتوانیم 3 امتیاز بازی را بگیریم. سپاهان تیمی است که در بعضی از تاکتیک ها واقعا در 5 بازی گذشته خوب کار نموده است. در طول هفته با بازیکنان مان کار کردیم که ضربه ایستگاهی به سپاهان ندهیم و خداراشکر داور هم داور باتجربه ای است و مطمئن هستم که خوب عمل خواهد نمود. امیدوارم بتوانیم 3 امتیاز را بگیریم.

وی بیان کرد: از هواداران تشکر می کنم و به حضورشان در استادیوم برای بازی فردا نیاز مبرم داریم. با توجه به دیدار مقابل سپاهان مدعی به حمایتشان نیاز داریم و امیدواریم مثل بازی با استقلال استادیوم را پر نمایند. انشاءالله فردا منتظرشان هستیم.

تارتار در مورد مصدومان و محرومان تیمش گفت: خداراشکر محروم نداریم ولی محمد نوری کمی کسالت دارد.

سرمربی پارس جنوبی گفت: خط دفاعی مان جزو خطوط دفاعی خوب لیگ برتر است. سپاهان هم 6 گل از 10 گل اش را به سپیدرودی زده که در آن زمان شرایط خوبی نداشته است. به خط دفاعی مان خیلی امیدواریم و مطمئن باشید سال جاری یکی از خطوط دفاعی خوب لیگ برتر خواهد بود.

وی ادامه داد: ابراهیم صالحی مثل بقیه بچه های تیم است و شاید اینکه به سپاهان رفت و برگشت شرایطش را عوض کرد. ابراهیم همیشه برای ما باانگیزه بازی نموده است. بچه های ما واقعا بچه های با انگیزه و بامعرفت هستند. هرچقدر هم که شرایط سخت باشد هیچ وقت کم کاری نمی نمایند و امیدوارم مسئولان نگاه بهتری به این تیم داشته باشند.

تارتار درباره این موضوع که تعطیلی لیگ به تیمش لطمه ای وارد می نماید، گفت: به همه تیم ها لطمه وارد می گردد و به نوعی این ظلم برای همه تیم ها است. همه تیم ها در شرایط مسابقه هستند. شاید برای تیم هایی که تغییراتی در کادرفنی داشتند بهتر باشد تا برای ما که از ابتدا در کنار تیم بودیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوشهر، تارتار: سپاهان کار سختی مقابل ما دارد، نباید به آنها ضربه ایستگاهی بدهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با بوشهر، تارتار: سپاهان کار سختی مقابل ما دارد، نباید به آنها ضربه ایستگاهی بدهیم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید