فراوری روکش جایگاه هواپیما با فناوری نانو

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، یک شرکت ایرانی، فراوریکننده انواع روکش های جایگاه مخصوص صنایع هوایی و ریلی، پیروز به فراوری روکش جایگاه هواپیمای آبگریز در مقیاس آزمایشگاهی شده است.

فراوری روکش جایگاه هواپیما با فناوری نانو

بهداد نکویی اصفهانی، مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: دو سال پیش در حاشیه نمایشگاه نانو با پتانسیل های نانو آشنا و بعد از آن به استفاده از این فناوری علاقه مند شدیم. بعد از دو سال تحقیق و توسعه، اولین محصول نانویی تحت عنوان روکش های جایگاه هواپیما با خواص آبگریز را به فراوری رساندیم.

وی اضافه کرد: یکی از مزیت های این فناوریحفظ ویژگی های اولیه پارچه و در عین حال بروز رفتار آبگریزی است؛ در حالی که معمولا با دستکاری سطح پارچه بعضی ویژگی های پارچه دستخوش تغییر می گردد که در این فناوری، این مشکل وجود ندارد.

نکویی درباره برنامه های این شرکت برای توسعه خط فراوری این محصول گفت: برای فراوری انبوه، ضروری است که تجهیزات مربوط به پلاسمای سرد خریداری و در شرکت نصب و راه اندازی گردد. چرا که مشتریان ما تنها شرکت های هواپیمایی نیستند و از روکش های جایگاه در قطار، کشتی ، اتوبوس و تالارهای سطح شهر استفاده می گردد. بنابراین اگر بازاریابی این محصول به خوبی انجام گردد، می توان ظرفیت فراوری را به گونه ای افزایش داد که احتیاج به خرید دستگاه پلاسمای سرد باشد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فراوری روکش جایگاه هواپیما با فناوری نانو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری روکش جایگاه هواپیما با فناوری نانو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید