درخشان: کار پرسپولیس سخت است اما شانس این تیم برای قهرمانی کم نیست

به گزارش وبلاگ سفر به دور دنیا، حمید درخشان پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد این تیم با وجود مسائل هفته های اخیر اصلاً از شانس کمی برای قهرمانی آسیا برخوردار نیست.

درخشان: کار پرسپولیس سخت است اما شانس این تیم برای قهرمانی کم نیست

حمید درخشان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ سفر به دور دنیا، درباره شرایط پرسپولیس برای فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس نسبت به مراحل قبلی تعدادی از بازیکنان تأثیرگذار خود را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد و بعضی بازیکنان هم که جدا شدند. کار پرسپولیس برای فینال سخت است، ولی شانس قهرمانی این تیم اصلاً کم نیست. اگر در این بازی با حضور طرفداران در استادیوم موافقت گردد، قطعاً این موضوع می تواند به سود پرسپولیس باشد، ولی تیم مقابل با توجه به حضور چند هفته ای در کشور قطر، قطعاً بیشتر از پرسپولیس با شرایط آنجا آشناست.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره لغو دو بازی اخیر این تیم برابر نساجی و ذوب آهن در لیگ برتر خاطر نشان کرد: اشکال کار اینجاست که پرسپولیس بدون انجام بازی راهی قطر می گردد و این موضوع می تواند در اجرای تاکتیک این تیم در بازی فینال خلل ایجاد کند. با این حال امیدوارم پرسپولیس در این زمینه با کمترین ضرر روبرو گردد.

وی در سرانجام گفت: بازیکنان پرسپولیس در آستانه این بازی مهم باید توانایی خود را بیشتر از گذشته باور نمایند. وقتی بازی آغاز می گردد قطعاً هر دو تیم شانس برابری برای قهرمان شدن دارند و نکته مهم این است که بازیکنان آرامش خود را حفظ نموده و دنبال انجام یک بازی منطقی و هوشیارانه باشند. به نظر من پرسپولیس توانایی قهرمان شدن در آسیا را دارد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ سفر به دور دنیا بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درخشان: کار پرسپولیس سخت است اما شانس این تیم برای قهرمانی کم نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخشان: کار پرسپولیس سخت است اما شانس این تیم برای قهرمانی کم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید