رونالدینیو: رونالدو فوتبالیستی کامل اما مسی بهترین بازیکن تاریخ است

ستاره پیشین بارسلونا معتقد است فوق ستاره آرژانتینی آبی واناری ها بهترین بازیکن تاریخ است.

رونالدینیو: رونالدو فوتبالیستی کامل اما مسی بهترین بازیکن تاریخ است

به گزارش خبرنگاران، رونالدینیوی 38 ساله که بین سال های 2003 تا 2008 در تیم بارسلونا عضویت داشته، در گفت وگو با نشریه موندو دپورتیوو اسپانیا گفت: من هرگز خیلی عادت به تماشای فوتبال نداشتم و هرگز یک بازی فوتبال را به طور کامل ندیدم. من لحظات فوق العاده بازی ها و گل هایش را می بینیم. گاهی اوقات اوضاع خوب پیش می رود، گاهی هم بد، به هر حال فوتبال همین است.

وی در پاسخ به این پرسش که بهترین بازیکن تمامی ادوار از دید شما چه کسی است؟، گفت: مسی بدون شک بهترین بازیکن تاریخ است. هیچکس تا کنون نتوانسته کارهایی که لیونل کرده را انجام دهد. امیدوارم او بتواند 20 سال دیگر بازی کند. آنهایی که عاشق فوتبال هستند، مایلند تا او را برای سال های بیشتری در بارسلونا ببینند. به نظرم وقتی لئو از بارسا برود، هیچکس قادر نخواهد بود پیراهن شماره 10 او را از آن خود کند.

اسطوره فوتبال برزیل در مورد مقایسه کریستیانو رونالدو و لیونل مسی یادآور شد: برای من که جای سؤال نیست که چه کسی بهتر است، چون این کاملاً سلیقه ای است. من سبک بازی مسی را ترجیح می دهم. رونالدو هم فوتبالیست کاملی است. به هر حال این انتخاب به سلیقه افراد برمی گردد که سلیقه من لیونل است.

رونالدینیو در بخش پایانی صحبت هایش گفت: بازیکنان زیادی بودند که هم دوره من نبودند، اما دوست داشتم که با آنها بازی می کردم. کوتینیو یکی از آنهاست. اینیستا و کوتینیو بازیکنان بزرگی هستند که هر کدام سبک بازی خود را دارند، اما فیلیپه یکی از بزرگترین فوتبالیست های جهان است. کوتینیو فوتبالیست کاملی است، اما به نظرم هنوز هم جای پیشرفت دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رونالدینیو: رونالدو فوتبالیستی کامل اما مسی بهترین بازیکن تاریخ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدینیو: رونالدو فوتبالیستی کامل اما مسی بهترین بازیکن تاریخ است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید