شفرین: تصمیم درباره فیرپلی مالی پاری سن ژرمن فعلا اعلام نمی گردد

رییس یوفا تصمیم گیری درباره رعایت کردن فیرپلی مالی پاری سن ژرمن در فصل نقل و انتقالات را در روزهای آینده اعلام نخواهد کرد.

شفرین: تصمیم درباره فیرپلی مالی پاری سن ژرمن فعلا اعلام نمی گردد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از آس، الکساندر شفرین در مصاحبه با روزنامه اکیپا اسلوونی درباره حکم پاری سن ژرمن، یان اوبلاک و استفاده از VAR در لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد. رییس یوفا گفت: تصمیم گیری در رابطه با پاری سن ژرمن فعلا اعلام نخواهد شد. این موضوع حقیقت ندارد که رئال مادرید منتظر تصمیم یوفاست (رسانه های اسپانیایی اعلام کردند اگر یوفا پاری سن ژرمن را به خاطر رعایت نکردن فیرپلی مالی جریمه کند، مادریدی ها می توانند با کیلیان ام باپه قرارداد امضا نمایند.)

شفرین در مورد مکالمه با یان اوبلاک در سوپرجام اروپا اظهار کرد: این صحبت ها بین خودمان می ماند. نمی خواهم حرف هایم رسانه ای گردد. در فینال لیگ اروپا همه چیز را گفتم (شفرین به او گفت که بهترین در دنیا است). دو پهلو صحبت نکردم. اسلوونی هرگز چنین بازیکنی در سطح دنیا نداشته است. بازیکنان بزرگی مانند کاتانک، زاوویچ و برانکو اوبلاک داشته است اما هیچ یک در سطح اوبلاک نبودند و مانند او شهرت نداشتند. پنج رییس باشگاه به من گفته اند اوبلاک بهترین در دنیا است و دوست دارند او را در اختیار داشته باشند. 100 میلیون یورو برای یک دروازه بان رقم بالایی است. با این حال اوبلاک چنین ارزشی دارد چون فوق العاده است. انریکه سرسو (رییس باشگاه اتلتیکو مادرید) همیشه به من می گوید او انسان بزرگی است.

رییس یوفا درباره استفاده از VAR در لیگ قهرمانان گفت: نمی دانم این شایعه از کجا نشات گرفته است. هنوز صحبت نکرده ایم. من هنوز در رابطه با VAR راضی نشده ام. برخی چیزها هنوز روشن نشدند. چه کسی در VAR تصمیم گیرنده است، داور اصلی یا داورهای ویدئویی؟ مردم این موضوع را نمی دانند حتی رسانه ها. چه چیزهایی را داوران می بینند و چه چیزهایی را نمی بینند. برخی مسائل هنوز روشن نشده است اما می دانیم روزی به VAR احتیاج پیدا خواهیم کرد. این اتفاق زمانی خواهد افتاد که آماده باشیم و به یک قانون مناسب احتیاج داریم. کمک داورهایی در جام دنیای حضور داشتند که هیچ کاری انجام نمی دانند و تنها منتظر بودند. در جام دنیای یک پنالتی آشکار که به نفع صربستان در دیدار برابر سوئیس اعلام نکردند اما در دیگر بازی ها که صحنه مشکوک به پنالتی بود اعلام نکردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شفرین: تصمیم درباره فیرپلی مالی پاری سن ژرمن فعلا اعلام نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفرین: تصمیم درباره فیرپلی مالی پاری سن ژرمن فعلا اعلام نمی گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید