کی روش: توافقی مردانه با فدراسیون ایران دارم و 3 ماه است منتظرم، امیدوارم در جام ملت ها با ازبکستان روبه رو نشویم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان ابراز امیدواری کرد، تیمش در جام ملت های 2019 آسیا با ازبکستان روبه رو نشود.

کی روش: توافقی مردانه با فدراسیون ایران دارم و 3 ماه است منتظرم، امیدوارم در جام ملت ها با ازبکستان روبه رو نشویم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار برابر ازبکستان حضور یافت.

وی در ابتدا گفت: فوتبال خیلی خوبی را شاهد بودیم و همه از این مسابقه لذت بردند. هم ایران و هم ازبکستان فوتبال سطح بالایی از خود نشان دادند و به هر دو تیم و همه بازیکنان شان باید تبریک بگوییم.

کی روش ادامه داد: بازی خوبی بود و در این مسابقه نتیجه برای ما اهمیت زیادی نداشت. همین که توانستیم در این مسابقه خوب تاکتیک های تیم و بازیکنان مختلف را در زمین مسابقه قرار داده و امتحان کنیم برای ما اهمیت بالایی دارد و این اهمیت بالایی برای ما در مسیر آماده سازی مسیر جام ملت های آسیا دارد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه خاطر نشان کرد: مراتب تشکرم را از تیم ملی و فدراسیون فوتبال ازبکستان اعلام می کنم که ما را در مسیر آماده سازی تیم ملی فوتبال ایران همراهی کردند.

وی در مورد ادامه فعالیتش در تیم ملی نیز گفت: سؤال سختی است. واقعیت این است که بعد از جام جهانی روسیه و با توجه به عملکرد فوق العاده تیم ملی در این مسابقات، توقعات از تیم ملی بالا رفته و حال سؤال این است که آیا ما استحقاق قهرمانی در آسیا را داریم؟ همه مردم و جامعه از ما انتظار و توقعات بالایی دارند و سؤال این است که آیا ما با این مسیر آماده سازی استحقاق قهرمانی داریم؟

کی روش همچنین خاطر نشان کرد: همه تیم ها مثل کره جنوبی، ژاپن، استرالیا، قطر و همین ازبکستان در مسیر آماده سازی و در حال کوشش برای قهرمانی هستند و این شانس را دارند و در حال کوشش هستند. من یک توافق مردانه با فدراسیون فوتبال ایران دارم و سه ماه است منتظرم تا شرایط مورد نظر در مسیر آماده سازی برآورده گردد. من منتظر هستم تا پاسخ مسئولان را در این راستا بشنوم، اما در این کنفرانس نباید مزاحم دوستان مان در رسانه ها و فدراسیون فوتبال ازبکستان شویم و در مورد این موضوع داخلی که مربوط به خانه مان است، صحبت کنیم.

وی در ادامه در پاسخ به سؤالی در مورد تیم ملی ازبکستان گفت: به شما اطمینان می دهم کوپر مربی خوبی است و می تواند برای این تیم موفقیت بیاورد و امیدوارم در جام ملت ها مقابل ما قرار نگیرد، چون تیم سرسختی است.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان به شرایط تیمش اشاره نمود و گفت: هدف اصلی من استفاده از بازیکنان جوان و جدید تیم ملی ایران بود و همان طور که دیدید از یک دروازه بان جوان و چند بازیکنان جوان دیگر در قسمت میانی و مهاجم استفاده کردم. در این مسابقه حفظ توپ، حرکات نفوذی رو به جلو و بازی مستقیم در دستور کار ما بود. در جام ملت ها هم همین مسیر را ادامه و در دستور کار قرار می دهیم.

کی روش در سرانجام در مورد تیم ملی ازبکستان گفت: صادقانه بگویم به عنوان سرمربی تیم ملی ایران تمام تمرکز من روی بازیکنان خودم است، اما تیم ملی ازبکستان تیم بسیار خوب و قوی است و باید بگویم سه نفر از بازیکنان خوب آسیا در این تیم بازی می نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کی روش: توافقی مردانه با فدراسیون ایران دارم و 3 ماه است منتظرم، امیدوارم در جام ملت ها با ازبکستان روبه رو نشویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش: توافقی مردانه با فدراسیون ایران دارم و 3 ماه است منتظرم، امیدوارم در جام ملت ها با ازبکستان روبه رو نشویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید