1220 کامنت، اکرت را فراری داد

به گزارش وبلاگ سفر به دور دنیا، آخرین پست اکرت در اینستاگرام، از لحظه انتشار این گزارش، حدود 1220 کامنت را در خود جای داد. خیلی از کامنت ها باید سانسور شوند اما هستند نظراتی که قابل انتشار باشند.

1220 کامنت، اکرت را فراری داد

به گزارش وبلاگ سفر به دور دنیا ، امیر اسدی، انتشار گزارشی درباره اصالت ایرانی دنیس اکرت، مهاجم 21 ساله سلتاویگو اسپانیا بهانه ای بود تا علاقه مندان به فوتبال در ایران صفحه شخصی او را هدف بگیرند و برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این بازیکن، او را فالو نمایند. اکرت که پیش از انتشار گزارش هفته قبل، حدود 6 هزار دنبال نماینده داشت، تنها در چند روز نزدیک به 4 هزار فالوور جدید به دست آورد و البته کامنت هایی نیز دریافت کرد. کامنت هایی عجیب که کم کم به آنها عادت نموده ایم.

آخرین پست اکرت در اینستاگرام، تصویری از بازی او در پیراهن سلتاویگو است. پستی که تا لحظه انتشار این گزارش، حدود 1220 کامنت را در خود جای داد. خیلی از کامنت ها باید سانسور شوند اما هستند نظراتی که قابل انتشار باشند. برخی از آنها را بخوانید تا بدانید اکرت با چه وضعیتی روبرو گردیده است.

1- نیا، کی روش مثل قدوس نیمکت نشینت می کنه.

2- دنیل ارزانی هم ایران رو انتخاب نکرد و رفت منچسترسیتی. تو هم اگر ایران رو انتخاب کنی باید بری لیگ روسیه.

3- جون بابا و مامانت بیا تیم ملی ایران بازی کن.

4- بیا ایران، تا نیومدم به روز بیارمت.

5- زنوزی کارت بکشه، اینو بیاره ایران.

6- دنیس بیا فولاد!

7- اول بیا برو سربازی، بعد برای تیم ملی بازی کن.

8- داداش میای جاهامونو عوض کنیم؟ تو بیا ایران، من برم اسپانیا.

9- اگه نیای تیم ملی ایران، خودکشی می کنم.

10-از الان گفته باشم، دنیس مثل سعید عزت اللهی اسپانیایی بلده.

این کامنت ها از میان 1220 نظر انتخاب گردیده. کامنت هایی که واکنش دنیس اکرت را در پی داشت. مهاجم سلتاویگو، پروفایل خود را در اینستاگرام تغییر داد و پرچم ایران، اسپانیا و آلمان را حذف کرد. اتفاقی که شاید باعث گردد او برای حضور احتمالی در تیم ملی ایران دچار تردید گردد و به دعوت کی روش جواب مثبت ندهد.

دنیس اکرت باید با این حجم از نظرات کنار بیاید و البته خود را آماده بازی دوشنبه در زمین خیرونا کند. دیداری که برای سلتا حساس است اما اکرت هنوز نمی داند آیا آنتونیو ماتیجویچ از او در ترکیب استفاده می نماید یا نه؟ اصلا آیا اکرت با توجه به حواشی چند روز اخیر، شرایط مناسبی برای حضور در این بازی دارد؟

12

منبع: ایران ورزشی

به "1220 کامنت، اکرت را فراری داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1220 کامنت، اکرت را فراری داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید