همه اخبار و مقاله ها

زمان واریز یاری معیشتی اعلام شد

دومین مرحله از یاری های معیشتی، فردا شب به حساب سرپرستان خانوار واریز می گردد.

30 بهمن 1398

کمپین #یک-دقیقه-مراقبت سی گل شروع شد

برند نام آشنای سی گل کمپین جدید خود را با ایده محوری مراقبت از خود شروع کرد.

29 بهمن 1398

آیا عراق می تواند انتخابات زودهنگام برگزار کند؟

کارشناسان عراقی، برگزاری انتخابات زودهنگام در کشورشان را دچار مشکلاتی دانستند که آن را تا حداقل یک سال دیگر غیر ممکن می سازد.

29 بهمن 1398

جو بایدن لیست حامیان مالی عمده خود را منتشر کرد

جو بایدن نامزد پیشتاز کارزار انتخابات ریاست جمهوری 2020 حزب دموکرات آمریکا، لیست 200 نفر از حامیان مالی عمده خود را منتشر کرد.

27 بهمن 1398

راه چاره دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی برای جبران کسری بودجه پژوهشی ، آموزش و پژوهش اولویت ریاست جدید

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: دو نکته مهم در دوران ریاست جدید دانشگاه، قدری کسری حاصل از بودجه های مصوب حوزه پژوهش را جبران می نماید.

26 بهمن 1398

کاخ چهل ستون ، عمارتی شاهانه در اصفهان

اگر بخواهیم به یکی از بناهای زیبا و بی نظیر دوران صفویان در استان اصفهان اشاره کنیم می توانعمارت و باغ چهل ستونرا نام برد. کاخی تشکیل شده از 20 ستون که در باغی زیبا قرار گرفته است. باغی که جزو باغ های سلطنتی و تالار های با شکوه و تاریخی سرزمینمان ایران به...

14 بهمن 1398

تداوم کار دولت عبدالمهدی، ملاقات 28 نماینده مجلس با برهم صالح

به گزارش خبرنگاران به نقل از المسله، عادل عبدالمهدی نخست وزیر پیشبرد امور عراق به بحث و جدل ها درباره موعد انتها دولت پیشبرد امور پس از اخباری درباره اینکه دوره آن با انتها مهلت معین به رئیس جمهور برای معرفی نخست وزیر جدید، تمام می گردد، انتها داد و گفت...

14 بهمن 1398

طرح ترافیک جدید هیچ گره ای از آلودگی هوای تهران باز نکرد

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: طرح ترافیک جدید نه تنها گره ای از آلودگی هوای شهر تهران باز نکرد بلکه درآمد های شهرداری تهران را هم کاهش داد.

13 بهمن 1398

فرود نخستین پهپاد نظامی ترکیه در قبرس شمالی

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، اسماعیل دمیر مدیر صنایع دفاعی ترکیه امروز دوشنبه اعلام نمود نخستین پهپاد این کشور در ساعت 7 بامداد به وقت گرینویچ از مبدأ فرودگاهی واقع در غرب این کشور به مقصد فرودگاه گچیت قلعه پرواز نموده است.

12 بهمن 1398

حضور خراسان شمالی در نمایشگاه یلدای استان مرکزی

نمایشگاه یلدا و جشنواره اقوام ایرانی در اراک برپا شده است که خراسان شمالی نیز با گروهی آیینی و بومی با هدف معرفی فرهنگ و آداب ورسوم استان در این جشنواره حضور دارد.

11 بهمن 1398

آمریکا: تحریم جایگزینی برای جنگ است!

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، استیو منوچین وزیر خزانه داری آمریکا مدعی است تحریم ها مانند آنچه علیه ایران اعمال می گردد، در راستای ممانعت از جنگ های احتمالی است.

10 بهمن 1398

از آبه آبی گرم نمی گردد، یک ماهگی بنزین گران، پروژه تمسخر جوان گرایی، به رنگ خاکستری

تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز را اینجا مشاهده کنید.

10 بهمن 1398

رئیس مرکز ملی فضای مجازی به ابهامات شبکه ملی اطلاعات پاسخ می دهد

ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورایعالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی امشب با حضور در گفتگوی ویژه خبری درباره شبکه ملی اطلاعات سخن می گوید.

9 بهمن 1398

تلاش ملی نتیجه داد ؛ استراماچونی دو ساله می ماند ، قراداد جدید با مبلغ بالاتر

اگر اتفاق خاصی نیفتد سرمربی ایتالیایی استقلال بامداد فردا 23 آذر ماه به ایران می آید تا قرارداد جدید خود را با این باشگاه امضا کند.

8 بهمن 1398

گزارش تمرین استقلال؛ پیشکسوتان به بازیکنان روحیه دادند، اسماعیلی غایب بود

اکبر کارگرجم، محمد نوری و امیرحسین صادقی سه پیشکسوت استقلال با حضور در محل تمرین آبی پوشان به بازیکنان روحیه دادند و برای آن ها آرزوی موفقیت کردند.

7 بهمن 1398

کارشناس مصری: ورود نیروی نظامی مصر به لیبی محال است

یک کارشناس نظامی مصری گفت که ارتش این کشور صرفا به وسیله هوایی و دریایی از شبه نظامیان وابسته به خلیفه حفتر پشتیبانی می نماید.

7 بهمن 1398

هتل آمارا وینگ ریزورت، آنتالیا

هتل 5 ستاره آمارا وینگ (Amara Wing) یک هتل و ریزورت زیبا در ترکیه است. این هتل پنج ستاره دارای 312 اتاق است و به صورت All Inclusive به مهمانان سرویس می دهد.

6 بهمن 1398

نخ دندان، پیش یا پس از مسواک؟

تا زمانی که دو بار در روز دندان های خود را مسواک زده و یک بار هم از نخ دندان استفاده کنید، این که استفاده از نخ دندان پیش یا پس از مسواک زدن باشد فرق چندانی نمی کند و از فواید این اقدامات برای حفظ سلامت دهان و دندان های خود برخوردار خواهید شد.

6 بهمن 1398

تعداد پروژه های نفتی دانشگاه صنعتی امیرکبیر امسال قابل توجه بوده است

مدیرکل فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در سال جاری اتفاق خوبی در این دانشگاه شکل گرفته؛ چرا که تعداد پروژه هایی ارتباط با صنعت این دانشگاه در حوزه نفت قابل توجه بوده است.

5 بهمن 1398

سازمان هایی که موجب فرار مغزها می شوند!

خبرنگاران/قزوین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین گفت: 95 درصد سازمان های ایرانی چشم انداز و مأموریت برای خود ترسیم نکرده اند که این یک آسیب است و عدم توجه به چشم انداز و مأموریت موجب خروج مغزها از کشور می شود.

4 بهمن 1398
تعداد: (515)